top of page

כבר יש לך הרצאה מוכנה, ואפילו הרצאה מעולה, אבל לא מצליח לך לסגור מספיק הרצאות והתסכול גובר מיום ליום? יש לך רצון ועניין להרחיב את החשיפה שלך ולהעביר יותר ויותר הרצאות בארגונים?

לא מעט מרצים, בתחילת דרכם או אפילו מרצים מנוסים שכבר צברו קילומטראז' נאה בתחום ההרצאות, מתוסכלים מהעובדה שלמרות שיש להם הרצאה מדהימה ולמרות המאמצים שהם עושים הם עדיין לא מצליחים לסגור מספיק הרצאות וכל מאמצי השיווק שלהם לא מניבים פירות, לפחות לא בהיקף שהם ציפו לו. ואז הם מתחילים לתהות.. אולי ההיצע גדול הרבה יותר מהביקוש? אולי יש כל כך הרבה מרצים והגדלת כמות הסגירות החודשיות חסר סיכוי? 

אם מצאת את עצמך בין שורות אלו, אני מזמינה אותך לא למהר להגיע למסקנות שליליות ולחשוב..

האם ההרצאה שלך מוצגת באופן אטרקטיבי ומשכנע?

האם יש ברשותך חומרים שיווקיים מקצועיים ומרשימים?

יש לך ידע אילו סוגי ארגונים מזמינים הרצאות, מי הם בעלי התפקידים הרלוונטיים ואיך להגיע אליהם? אילו חיבורים וקשרים עלייך ליזום על מנת להגיע לאנשי מפתח בתחום? אילו פלטפורמות חשיפה עומדות לרשותך? איך להצטרף למאגרים שונים שיזרימו לך הרצאות? איך עובדים מול סוכנויות מרצים?

יש לך ידע בתמחור נכון להרצאה שלך? אילו פרמטרים משפיעים על התמחור ומה טווח התמחור לסוגי הארגונים השונים?

נתחיל בעובדה שיש אלפי קניינים בארץ שמזמינים הרצאות באופן שוטף וקבוע (בתקציבים משתנים לפי סוג הארגון), כך שגם אם נראה לך שהשוק מוצף במרצים, עדיין יש הרבה יותר ביקוש מהיצע. אבל (!) כדי שמאמצי השיווק שלך יישאו פרי, עליך להצטייד בחומרי שיווק לא פחות ממעולים ולדעת אילו פעולות עליך לעשות במסגרת עבודת השיווק שלך. ההרצאה שלך היא למעשה עסק לכל דבר ובעסק צריך להשקיע!

מה אני יכולה להציע למי שכבר יש לו הרצאה מוכנה?

stripcirclecut.png

מה אני יכולה להציע לך? 

קומוניקט שיווקי מרשים ואיכותי

כתיבת בריף שיווקי מדויק, אטרקטיבי ומשכנע + עיצוב גרפי מקצועי של קומוניקט אטרקטיבי, לשימוש שיווקי בכל פלטפורמה אפשרית – רשתות חברתיות, ווטצאפ, מייל וכו'. הקומוניקט יציג לאותם קנייני הרצאות כל מה שהם צריכים לדעת על ההרצאה שלך, בפורמט של קובץ גרפי מקצועי ואיכותי. הוא כבר יעשה עבורך את העבודה.

הדרכת שיווק ותמחור

הדרכה פרונטלית אישית בת כשלוש שעות על שיווק ההרצאה לארגונים שונים: מי הם קנייני ההרצאות בארץ, כיצד מגיעים אליהם, פלטפורמות חשיפה קיימות, הצטרפות לסוכנויות מרצים, הצטרפות למאגרי מרצים שונים, יצירת קשרים עם בעלי תפקידי מפתח בתחום וטווח תמחור ההרצאה לסוגי הארגונים השונים.

הדרכה שתעניק לך ידע נרחב על עולם ההרצאות בארץ וכלים לשיווק יעיל ואפקטיבי ולמעשה, תקצר לך את הדרך והמאמצים באופן משמעותי.

דיוור שיווקי לקנייני הרצאות

בניית מייל שיווקי שיופץ על ידי לכתובות מייל של: סוכנויות מרצים, רכזי ומנהלי תרבות (עיריות, מועצות, ספריות, ישובים, קיבוצים, מתנ"סים, מרכזי צעירים, מועדוני גמלאים וכו'), יו"ר לקידום מעמד האישה ברשויות, מנהלי התוכן של מרכז הספריות, עמותת המורים, העמותה לקידום מקצועי, תנועת המושבים ועוד.

✔ הדיוור נשלח באופן ידני על מנת להבטיח הגעה לדואר הנכנס.

✔ חלקם הגדול של הנמענים מכירים אותי באופן אישי מעבודה משותפת בשנים האחרונות.

✔ ניתן לסגור דיוור ל 100-200 קנייני הרצאות בכל פעם.

✔ הגדרת סוג הקניינים תגובש באופן אישי בהתאם לסוג ההרצאה.

חבילת מיתוג מורחבת

חבילה אטרקטיבית הכוללת:

✔ צילומי סטילס בסטודיו מקצועי (לתמונת התדמית שלך כמרצה יש חשיבות גדולה!)

✔ כתיבת בריף שיווקי ועיצוב קומוניקט מרשים.

✔ עיצוב תמונת קאבר לפייסבוק פרטי/עסקי.

✔ תכנון, בנייה ועיצוב של מצגת מקצועית ומעוצבת (power point) לשימוש במהלך ההרצאה.

✔ עיצוב מסמך word ממותג להצעות מחיר והזמנת הרצאה.

✔ עיצוב כרטיס ביקור מרשים.

ניתן לבנות את החבילה באופן אישי לפי הצרכים המדויקים.

bottom of page